Про нас

ТзОВ «Судово-експертне бюро України» (ТзОВ «СЕБУ») недержавна спеціалізована експертна організація, яка була заснована в 2016 році у м. Львові. Метою створення нашої організації є задоволення потреб органів досудового розслідування, судових органів, інших державних органів, а також юридичних та фізичних осіб у забезпеченні їх незалежною, кваліфікованою і об’єктивною експертизою у найкоротші терміни, орієнтованою на максимальне використання досягнень науки і техніки. На сьогодні наша компанія є лідером на місцевому ринку експертних послуг та однією з кращих компаній України. Наша мета стати кращою компанією України з надання експертних послуг та експертних досліджень в найближчому майбутньому.

Наші фахівці внесені до єдиного Реєстру атестованих судових експертів Міністерства юстиції України на підставі свідоцтва про присвоєння відповідної кваліфікації судового експерта. Усі  експертизи та експертні дослідження проводяться у відповідності до чинного законодавства України, нормативно-правових актів та зареєстрованих методик проведення судових експертиз та експертних досліджень Міністерства юстиції України.

Строки виконання експертиз залежать від складності дослідження, кількості поставлених питань та кількості наданих на дослідження об’єктів. Терміни проведення судових експертиз та експертних досліджень не будуть перевищувати строки, встановлені чинним законодавством.

На сьогоднішній день ми проводимо судові експертизи по всій території України.

Ми забезпечимо Вас незалежною, кваліфікованою і об’єктивною експертизою.

З повагою,
Директор ТзОВ «СЕБУ»
Бурдьо Ірина Михайлівна